• Wycieczka klasy 4c i 4d do kina Helios

• 12.03.2024 21:33
          • 8 marca w klasach 4c i 4d. Wycieczka do kina Helios na film, pt.: "Kot i pies". Zabawy, gry oraz wizyta pani Elżbiety, wychowawczyni z klasy III.

• Warsztaty w klasie 2a

• 07.03.2024 21:46
          • W dniu 07.03.2024r. w klasie 2a odbyły się warsztaty, na których uczniowie mieli okazję zrobić własnoręcznie zdobione lampki. Pani Iza Kociniak-Kacprzak  z "Pleciugi" pokazała jak kreatywnie można wykorzystać kawałek  drewna, gwoździ, włóczki, farb akrylowych i światełek, aby powstały takie kolorowe lampki jak na zdjęciach.

• Warsztaty mikołajkowe klasy 6b

• 14.12.2023 21:18
          • W klasie 6b w dniu 07.12.2023r. Odbyły się Warsztaty  Mikołajkowe. Było klimatycznie, smacznie i zabawnie. Uczniowie podczas warsztatów stworzyli przepiękne dekoracje, dzięki którym, wprowadzili świąteczny klimat w domach. Piękne ozdoby stworzone z naturalnych produktów takich jak : drewno, gałęzie , szyszki, świerki, suszone pomarańcze i wiele innych. Poruszone zostały wszystkie zmysły, a także  zdolności manualne. Po skończeniu wykonywania ozdób wszyscy napili się prawdziwej belgijskiej ,ciepłej czekolady, którą ozdobili przepysznymi dekoracjami: pianki ,posypki lub zimowej herbatki z dodatkiem pomarańczy , goździków, imbiru. A na koniec ruch, który jest dobry na wszystko. Zatańczyliśmy wspólnie taniec prezentów. Dobra zabawa to podstawa. Wszystko to pod kreatywnym okiem Pani Eweliny Pompy z "Impreza z Pompą".