• 8.01.1999

115 rocznica urodzin Kornela Makuszyńskiego.

Uroczystości obchodów 115 rocznicy urodzin Kornela Makuszyńskiego w SP12 - część artystyczna apelu.

Koncert Majki Jeżowskiej

Wpis do kroniki szkolnej po koncercie, który odbyl się w auli szkolnej.

• 1997

Spotkanie z Wandą Chotomską

Spotkanie literackie Wandy Chotomskiej z uczniami Szkoły Podstawowej nr 12.

• 1996

Spotkanie z Markiem Kotańskim

Spotkanie z Markiem Koatńskim w auli szkolnej.

Informacja prasowa.

Informacja prasowa o uroczystości  nadania imienia i przekazania Sztandaru Szkole Podstawowej nr 12.

Uroczystość nadania imienia i przekazanie sztandaru Szkole Podstawowej nr 12

Honorowa warta uczniów przy portrecie patrona szkoly Kornela Makuszyńskiego.

Uroczystość nadania imienia i przekazania sztandaru Szkole Podstawowej nr 12

Uroczystość nadania imienia i przekazanie Sztandaru Szkole Podstawowej nr 12. Festyn na "starym" boisku szkolnym.

• 1.09.1995

Uroczystość nadania imienia i przekazanie Sztandaru Szkole Podstawowej nr 12.

Uroczystość nadania imienia i przekazanie Sztandaru Szkole Podstawowej nr 12. Plac apelowy.

Uroczystość otwarcia szkoły

Przemówienie pierwszej Pani Dyrektor Szkoły Liliany Gaszewskiej

Uroczystość otwarcia szkoły

Uroczysta akademia - otwarcie szkoły.

• 12.1.1990

Pisali o budowie naszej szkoły

Artykuł prasowy poświęcony budowie jednej z najnowocześniejszych szkól w Polsce.

• 1.09.1990

Pierwszy dzwonek w nowej szkole

Pierwsze rozpoczęcie roku szkolnego

• 1.10.1989