• Oferta szkoły

• O szkole

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie znajduje się na terenie osiedla „Binków” i położona jest w dogodnej dla komunikacji lokalizacji. Dysponuje dużym terenem zielonym, na którym znajdują się: boisko do piłki nożnej, boisko wielofunkcyjne, boisko do piłki plażowej siatkowej, bieżnia okólna, bieżnia prosta, skocznia w dal, rzutnia pchnięcia kulą, boisko na podbudowie betonowej, ścianka do tenisa, skocznia wzwyż, plac zabaw wyposażony w nowoczesny sprzęt rekreacyjno-sportowy. Budynek szkoły posiada monitoring wizyjny zewnętrzny i wewnętrzny.

Szkoła dysponuje 30 salami lekcyjnymi, w tym pracowniami edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego, języków obcych, historycznymi, matematycznymi, informatycznymi z nowoczesnymi komputerami, chemiczną, fizyczną, biologiczną, przyrodniczą, geograficzną, artystyczną, techniczną oraz do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych. Czternaście z nich wyposażonych jest w tablice interaktywne. Wszystkie pracownie posiadają dostęp do szybkiego i bezpiecznego łącza internetowego.

Szkoła dysponuje również trzema salami gimnastycznymi (dużą i dwoma małymi), 2 pomieszczeniami bibliotecznymi z czytelniami multimedialnymi, 2 pomieszczeniami świetlicowymi oraz kuchnią i stołówką, w której serwowane są obiady gotowane na miejscu. Na terenie szkoły znajdują się również gabinety: psychologa, pedagogów szkolnych oraz opieki przedmedycznej. W bliskim sąsiedztwie szkoły znajduje się basen, z którego uczniowie szkoły za opłatą mogą korzystać.

• Dlaczego MY?

• Przyjazna atmosfera
        • Sympatyczni pracownicy
        • Dogodna lokalizacja