• Konkursy szkolne

Informacje o konkursach organizowanych dla uczniów szkół podstawowych
          • XVIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Regionalnej dla uczniów klas III „Bełchatów – moje zielone miasto”

• 02.05.2024 12:36
          • 24 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Regionalnej dla uczniów klas III „Bełchatów – moje zielone miasto”. W konkursie udział wzięło 7 drużyn ze szkół powiatu bełchatowskiego. Konkurs składał się z części sprawdzającej wiedzę i części plastycznej. Rywalizacja między drużynami była bardzo wyrównana.
            Wyniki konkursu:
            I miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie,
            II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Bełchatowie,
            III miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bełchatowie,
            Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Bełchatowie, Szkoła Podstawowa nr 8 w Bełchatowie, Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie.

• VI Powiatowy Konkurs Spektakli Profilaktycznych "Rozsądni i bezpieczni"

• 17.04.2024 13:41
          • W VI Powiatowym Konkursie Spektakli Profilaktycznych „Rozsądni i Bezpieczni” zorganizowanym w  Szkole Podstawowej nr 12  w dniu 17 kwietnia 2024r. wzięły udział 4 zespoły teatralne ze szkół podstawowych z powiatu bełchatowskiego.

Wyniki konkursu:

• Grand Prix: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie
            • I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
            • II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie
            • III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 w Bełchatowie

• Szkolny konkurs recytatorski „Zaczarowany ogród” rozstrzygnięty

• 04.04.2024 08:45
          • Dziś 3 kwietnia odbył się szkolny konkurs recytatorski „Zaczarowany ogród” dla klas 0-III.  Jury po wysłuchaniu 24 uczestników wyłoniło najlepszych recytatorów w kategoriach: oddział przedszkolny, kl. 1, kl. 2 i kl. 3.
            Oto wyniki konkursu:
            Oddział przedszkolny
            I miejsce – Weronika Bloda
            Wyróżnienie – Łucja Komorowska
            Klasy pierwsze
            I miejsce – Piotr Borowiecki
            II miejsce – Aleksandra Wojtyniak
            III miejsce – Kaja Kruszyńska
            Wyróżnienie Lena Banaszczyk
            Klasy drugie
            I miejsce – Nikola Cieślak
            II miejsce - Helena Brzezowska
            III miejsce – Nadia Szczepańska
            Wyróżnienie – Nela Stępień
            Klasy trzecie
            I miejsce – Maja Kępska
            II miejsce – Adrian Kalbarczyk
            III miejsce – Hanna Kurowska
            Wyróżnienie – Kacper Kopania
            Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY !!!

• I Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Plastyczny pt. „Ekologiczne jajko wielkanocne”

• 21.03.2024 22:24
          • Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego organizowała I Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Plastyczny pt. „Ekologiczne jajko wielkanocne”. Konkurs promował wśród dzieci idee powtórnego wykorzystywania odpadów.
            Zwycięzcy:
            • I miejsce - Pola Wlazłowska klasa 1c, SP w Kleszczowie,
            • II  miejsce ex aequo - Oliwia Jurczyk klasa 1, SP nr 8 w Bełchatowie, Hanna Kurowska klasa 3d, SP nr 12 w Bełchatowie
            • III miejsce – Kornelia Heródzińska kl. 3b, ZSP nr 9 w Bełchatowie
            • Wyróżnienia: Antoni Ciupa, SP w Dobiecinie, Wiktor Kubiak klasa 2, SP w Łobudzicach z filią w Bujnach Szlacheckich.
            Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i  kreatywności !!!