• Projekty klas i uczniów

Materiały i artykuły poświęcone ralizajcą projektów uczniów SP12
          • „Lekturki spod chmurki” w kl. 1a

• 20.06.2021 01:04
          • Uczniowie klasy 1a w bieżącym roku szkolnym brali udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym: „Czytam z klasą - Lekturki spod chmurki"
            Program skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu całego kraju oraz zagranicznych szkół polonijnych.
          • Lekcja muzealna w klasie 4c

• 11.06.2021 16:46
          • 8 czerwca 2021 roku klasa IV c uczestniczyła w Muzeum Bełchatowskim w interesujących warsztatach. Temat zajęć był bardzo ciekawy – „Chleb". Oprócz informacji na temat historii chleba, mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o jego składnikach, oraz o samej produkcji chleba. Podczas zajęć wszyscy z zaangażowaniem wyrabiali swoje chlebki, które upieczone mogliśmy z apetytem skonsumować. Na zakończenie zajęć odbyliśmy spacer po bełchatowskim Muzeum, mogliśmy podziwiać jego piękne pokoje i ich historyczny wystrój. Niezapomnianą atrakcją była również możliwość przymierzenia różnych kostiumów.
            Zapraszamy do fotogalerii wydarzenia.
          • Spotkanie profilaktyczne w V a z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie

• 23.05.2021 23:03
          • Dnia 19 maja 2021r. klasa Va uczestniczyła w spotkaniu profilaktycznym z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. Tematyka zajęć była związana z Cyberprzemocą, odpowiedzialnością prawną dzieci i młodzieży oraz przepisami ruchu drogowego. Uczniowie pogłębili swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci oraz konsekwencji prawnych związanych z niewłaściwym wykorzystaniem środków masowego przekazu. Mogli także utrwalić swoje wiadomości dotyczące przepisów rowerowych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu - odpowiadały na postawione pytania i same chętnie je zadawały. Na zakończenie, pani policjantka wręczyła każdemu uczniowi opaskę odblaskową i kartę informacyjną obowiązkowego i dodatkowego wyposażenia roweru.
            Zapraszamy do fotogalerii wydarzenia: