• Dzień Ziemi w klasie 2a

• 23.04.2024 20:05
          • Dzień Ziemi klasa 2a uczciła sadzeniem roślin w klasowych ogrodku. Dzięki temu za kilka tygodni będą mogli zobaczyć efekty swojej pracy.
            Zaparaszamy do fotogalerii wydarzenia

• Wycieczka klasy 5a i 6a do Wrocławia

• 22.04.2024 11:51
          • W dniu 19.04.2024 r. uczniowie 5a i 6a wzięli udział w wycieczce do Wrocławia. Zwiedzili Zoo, gdzie mieli możliwość poznania wielu gatunków zwierząt z różnych zakątków świata. Podczas spaceru w ogrodzie botanicznym podziwiali roślinność egzotyczną, obejrzeli bogatą kolekcje gatunków roślin. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Muzeum Gier Komputerowych, gdzie poznali zdobycze pierwszych lat informatyki i video rozrywki w Polsce i na świecie.

• Poznajemy zawody naszych rodziców - klasa IIb

• 10.04.2024 21:20
          • 8 kwietnia uczniowie z klasy  II b  uczestniczyli w spotkaniu z serii Poznajemy zawody naszych rodziców.  Uczniowie odwiedzili gabinet kosmetyczny.  Pani  Anna Murygin opowiedziała bardzo ciekawie o swojej pracy. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy dbać  o piękno swojej cery. Opowiedziała nam o nowoczesnych zabiegach, skoncentrowanych na pielęgnacji twarzy, szyi, okolic oczu, ciała, stóp, dłoni. Wiemy co to jest oksybrazja i wapozon i w jakich porach roku możemy je stosować. Wizyta w gabinecie  przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Annie Murygin  dziękujemy za to niezwykłe spotkanie.

• Wiosenne zabawy klasy 2a

• 29.03.2024 09:15
          • Wiosenne zabawy są najciekawsze. Zawsze można w nich przemycić trochę nauki. Tak jak uczniowie klasy 2a losowali jajeczka z niespodzianką. Zobaczcie tylko co w nich znaleźli? Czytanie ze zrozumieniem to kolejna ważna umiejętność. Jednak w postaci domino wielkanocnego jej nabywanie jest znacznie przyjemniejsze. Ach! Co to był za tydzień? Tylko spójrzcie na pisanki. Klasa 2a życzy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

• Uczniowie 2a na wiosennym spacerze

• 21.03.2024 22:04
          • Podczas spaceru klasa 2a szukała w parku pierwszych zwiastunòw wiosny. Nie ma to jak zabawa na świeżym powietrzu.