• Uczniowie 2a na wiosennym spacerze

• 21.03.2024 22:04
          • Podczas spaceru klasa 2a szukała w parku pierwszych zwiastunòw wiosny. Nie ma to jak zabawa na świeżym powietrzu.

• Ciekawa lekcja w klasie 1d

• 21.03.2024 21:51
          • Dziś uczniowie poznawali jednostkę miary: litr oraz mililitr poprzez zabawę z wodą. Po wprowadzeniu teoretycznym dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do zadania. Wlewały wodę z jednego naczynia do drugiego, przeliczając litry na mililitry i odwrotnie. Było to nie tylko świetne ćwiczenie matematyczne, ale także doskonała okazja do nauki poprzez doświadczenie. Dzięki temu zadaniu dzieci mogły przekonać się jakie znaczenie mają jednostki miary i jak ważne jest ich stosowanie w życiu codziennnym.

• Wizyta klas trzecich w teatrze

• 18.03.2024 13:03
          • Uczniowie klas trzecich udali się do Teatru Piccolo w Łodzi na przedstawienie pt. „Skarb kapitana Haka”. Dzieci miały okazję uczestniczyć w interaktywnym przedstawieniu, gdzie młody widz został aktywnie włączony w zabawę z aktorami.

• Ciekawe zajęcia w klasie 1d

• 13.03.2024 16:10
          • Nauka przez zabawę to najbardziej skuteczna forma nauki. Dziś dzieci z klasy 1d podczas zabawy w sklep poznawały wartość pieniądza, ważyły produkty, w ciekawy sposób uczyły się dodawać i odejmować. To była super zabawa!

• Warsztaty klasy 3c w muzeum

• 12.03.2024 21:42
          • Uczniowie klasy IIIc udali się do Muzeum Regionalnego w Bełchatowie aby wziąć udział w wielkanocnych warsztatach okolicznościowych. Uczniowie spotkali się z artystkami ludowymi z Bielowic, które zapoznały dzieci z tradycją wyrabiania pisanek opoczyńskich. Uczniowie własnoręcznie wykonali piękne pisanki. Warsztaty były ciekawą i niecodzienną lekcją.