• Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

• Zapraszamy Państwa do udziału w Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, którego organizatorami są Rzymskokatolicka Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego przy wsparciu Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie oraz Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

Obecna edycja Festiwalu odbywać się będzie w dniach 16 i 17.12.2023r. w Miejskim Centrum Kultury w okresie Jarmarku Bożonarodzeniowego (przesłuchania konkursowe). Koncert Finalistów Festiwalu zostanie zorganizowany 14.01.2024r. w Kościele Parafialnym p.w. Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (osiedle Binków).

Termin przesłuchan w poszczególnych kategoriach wiekowych mogą ulec zmianie.
          O ewentualnych zmianach będziemy informować.