• Pomóżmy potrzebującym

Informacje o akcjach pomocowych i zbiórkach pieniężnych organizowanych na potrzeby chorych
          • Pomóżmy Korneliuszowi!

• 14.02.2021 17:59
          • Korneliusz jest uczniem klasy czwartej w SP nr 12. W 2017r. zdiagnozowano u niego Zespół Aspergera (ZA), czyli całościowe zaburzenie rozwoju. Leczenie opiera się na długotrwałej i kosztownej terapii różnymi metodami, które polegają m.in. na wykształceniu umiejętności społecznych, kontroli złości, poprawie koncentracji. Znając Państwa wielkie serca, zwracamy się z prośbą o pomoc. Każdy może pomóc przekazując 1% podatku. Każda przekazana przez Państwa złotówka, to dodatkowa minuta terapii dla Korneliusza.
          • POMÓŻCIE MI W POWROCIE DO ZDROWIA

• 14.02.2021 17:52
          • Ewa Kobylińska

Mam na imię Ewa, mam 11 lat. Uwielbiam zwierzęta, a najbardziej konie. W sierpniu 2020 r. zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę limfoblastyczną. Rozpoczęłam długotrwałe leczenie, które uniemożliwiło mi realizację wielu marzeń.

• Pomóżmy Gabrysiowi !

• 14.02.2021 17:52
          • Gabrysiowi możemy pomóc wpłacając pieniądze na konto podane na plakacie poniżej, ale również zbierając plastikowe nakrętki. Każda ilość jest ważna. Można je dostarczyć na dyżurkę do SP12.