• Konkursy szkolne

Informacje o konkursach organizowanych dla uczniów szkół podstawowych
          • Konkurs plastyczny „230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja”

• 12.04.2021 11:49
          • W związku ze zbliżającym się Świętem Narodowym Trzeciego Maja zapraszamy uczniów klas IV – VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym zatytułowanym „230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja” Celem konkursu jest uczczenie rocznicy tego wydarzenia, kultywowanie tradycji patriotycznych oraz rozwijanie pasji i uzdolnień plastycznych uczniów. Zdjęcia prac w formie plakatu, wykonane dowolną techniką w formacie A3 prosimy przesyłać w aplikacji MS Teams lub na pocztę elektroniczną do p. Ewy Szmigiel lub p. Emilii Gąciarz do 28 kwietnia 2021 r.
            Serdecznie zapraszamy!
          • Konkurs „Ozdoba Wielkanocna" rozstrzygnięty!

• 31.03.2021 22:13
          • Konkurs „Ozdoba Wielkanocna" rozstrzygnięty! Wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni i nagrodzeni. Po powrocie do szkoły zapraszamy po odbiór dyplomu oraz nagrody. Wszystkim Gratulujemy!
            Prezentujemy kilka z wyróżnionych prac konkursowych.
            Nagrodzone prace 1 Nagrodzone prace 2
          • Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny dla uczniów klas 4-8

• 20.02.2021 18:53
          • Baner artykułu
            „Zima, ach to Ty..”- w obiektywie młodych fotografów.
            Konkurs adresowany jest dla uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie.
            Celem konkursu jest rozbudzenie wśród uczniów potrzeby obcowania z naturą, pobudzenie ekspresji twórczej i rozwijania kreatywnego myślenia, a także pielęgnowanie kontaktu z kulturą (szczególnie ważnym w obecnym czasie)…  W  poszukiwaniu niecodziennych zimowych pejzaży, czy architektury wybierzmy się na spacer z rodziną lub spójrzmy za okno. Tematem fotografii mogą być różnorakie „fragmenty” naszego otoczenia, w taki, czy inny sposób związane z zimą. Inspiracji warto także poszukać wśród niecodziennych tropów tej mroźnej i malowniczej pory roku.