• Rok 2015/2016

1. XIII Miting Szachowy o Puchar Burmistrza –Wielunia – I miejsce
          2. Wojewódzkim Turniej Szachowy z okazji 3 Maja i Dnia Dziecka – I m.
          3. Czwórbój LA  półfinał wojewódzki – I m.
          4. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego  w pływaniu 8 + 25m stylem dowolnym – II, III m.
          5. Igrzyska młodzieży szkolnej (IMS) Gimnazjada 15/16 Mistrzostwa Powiatu w szachach – III m.
          6. IMS Gimnazjada 2015/2016 Mistrzostwa Powiatu w Szachach PSZS – III m.
          7. Konkurs gry i zabawy (miejski) – II m.
          8. Sztafetowe biegi przełajowe (miejski) – III m.
          9. Mini piłka ręczna (miejski) – III m.
          10. Tenis stołowy (miejski) – III m.
          11. Mini piłka siatkowa (miejski) – I m.
          12. Unihokej – dz. (miejski) – III m.
          13. Zawody Sportowe „Łyżwy na wesoło” – III m.
          14. Bieg Przełajowy z okazji  225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja (miejski) – I, II, III m.
          15. Międzyszkolny Konkurs Gier  i Zabaw 5 Milionów (miejski) – II m.
          16. Skok wzwyż Orlikowa Liga Mistrzów (miejski) – II, III m.
          17. Piłka siatkowa dziewcząt (miejski) – I m.
          18. Łyżwiarstwo  dziewcząt – Mistrzostwa Bełchatowa (miejski) – III m.
          19. Czwórbój LA (miejski) – I m.
          20. Bełchatowska Liga Szachowa (miejski) – I m.
          21. Powiatowy Konkurs Recytatorki (powiatowy) – Laureat
          22. ,,Są wśród nas niepełnosprawne koleżanki i niepełnosprawni koledzy” (powiatowy) – I m.
          23. I Powiatowy Festiwal Piosenki Radosnej – II m.
          24. I Powiatowy Festiwal Teatrzyków Szkolnych – II m.
          25. I Powiatowy Konkurs Recytatorski „Zielono mi” – II, III m.
          26. Powiatowy Konkurs 1050 rocznica Chrztu Polski – III m.
          27. Konkurs wokalny ,, Małe Gwiazdy’’ (miejski) – II m.
          28. Międzyszkolny Konkurs „Drzewko Bożonarodzeniowe” MCK Bełchatów (miejski) – II m.
          29. Konkurs międzyszkolny „Najładniejsza Gwiazda Betlejemska” – I, III m.
          30. Konkurs Recytatorski Świerszczykowe Wiersze MCK  (miejski) – I m.
          31. Konkurs Plastyczny  „Zimowa pomoc dla zwierząt” – Nadleśnictwo Bełchatów – I, II, III m.
          32. Idiomy w języku angielskim – konkurs międzyszkolny (miejski) – I, III m.
          33. VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego Planeta Energii – wyróżnienie
          34. Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus – sesja zimowa i wiosenna – VII m.
          35. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta” – wyróżnienia
          36. Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa „Olimpus sesja zimowa 2016” – 13, 19, 23 … m.,
          37. Kuratoryjny  Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – udział w etapie regionalnym
          38. Kuratoryjny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych – udział w etapie regionalnym
          39. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – kwalifikacja do szczebla powiatowgo
          40. IX Powiatowy Turniej Wiedzy  Ekologiczno – Przyrodniczej „Hej góry nasze góry” – II m.
          41. „Poznaj grzyby unikniesz zatrucia” – Miejski Konkurs Wiedzowy – I m.
          42. X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie „Bełchatów – moje zielone miasto” – II m.
          43. Międzyszkolny konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki” – III m.
          44. Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – I, II, III m.
          45. Międzyszkolny konkurs historyczny „Wybitne postacie w historii Polski – Mikołaj Kopernik” – I m.
          46. Bełchatów Wczoraj i Dziś (miejski) – I m.