• Rok 2016/2017

1. Turniej Szachów Szybkich „Pamięć września” (rozgrywki w Wieluniu) – II m.
          2. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w pływaniu 8 * 25m stylem dowolnym (dziewczynki)-III m.
          3. Mistrzostwa Powiatu w Szachach PSZS IMS 2016/2017 – III m.
          4. IMS Turniej Unihokeja (chłopcy) – III m.
          5. Piłka siatkowa(powiat - dziewczynki) – II m.
          6. IMS Turniej Unihokeja (miejskie - dziewczynki) – III m.
          7. Bełchatowska Liga Szachowa – I, II, III m.
          8. Piłka siatkowa (miejskie - dziewczynki) – II m.
          9. Gry i zabawy (miejskie) – II m.
          10. Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dla klas I – III szkół podstawowych – III m.
          11. X Turniej Szachowy (miejski) – I, III m.
          12. Projekt artystyczny „Inwazja Talentów” (ogólnopolski)
          13. Powiatowy Konkurs Recytatorki „Ojczyzna wierszem malowana” – Grand Prix
          14. ,,Pomaganie jest fajne”- konkurs plastyczny (powiat) – I, II, III m.
          15. Konkurs Powiatowy „Siła morza” – lapbook – III m.
          16. IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jana Twardowskiego – II m.
          17. II Powiatowy Festiwal Teatrzyków Szkolnych – Grand Prix
          18. ,,Najładniejsza gwiazda betlejemska”- konkurs plastyczny (miejski) – II m.
          19. ,,Drzewko Bożonarodzeniowe” – konkurs plastyczny (miejski) – II m.
          20. ,,Bądź tolerancyjny” – konkurs literacki , konkurs plastyczny (miejski) – I, II m.
          21. Papier w roli głównej „Wehikuł czasu” (miejski) – I m.
          22. Między rajem a węglem – Bełchatów moje miasto moja duma (miejski) – III m.
          23. Ulice Światowych Metropolii – konkurs plastyczny organizowany przez MCK w Bełchatowie –          Nagroda Główna
          24. XXIII Mały Konkurs Recytatorski (miejski) – Złota Maska
          25. Zachowaj Trzeźwy umysł” – konkurs plastyczno – literacki „Pod dobrą opieką (ogólnopolski)  - Laureaci
          26. Olimpus z jęz. angielskiego – sesja jesienna (ogólnopolski) – Laureat
          27. Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus z matematyki – sesja zimowa – Laureat
          28. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Albus – Laureat
          29. Kuratoryjny  Konkurs Przedmiotowy  z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – eliminacje wojewódzkie – finalista
          30. II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Racjonalnym Żywieniu (powiat) – III m.
          31. X Powiatowy Turniej Wiedzy Ekologiczno – Przyrodniczej Odkrywam Świat „W pustyni i w puszczy” – I m.
          32. Wybitne postaci historyczne – Józef Piłsudski (miejski) – III m.
          33. Konkurs języka angielskiego PICCADILLY (miejski) – I m.
          34. Międzyszkolny konkurs języka angielskiego (miejski) – I m.
          35. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki” – I, II m.
          36. XI Powiatowy Konkurs Wiedzy Regionalnej „Bełchatów moje zielone miasto” – III m.