• Rok 2018/2019

1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej - Finał województwa – II m.
          2. ½ Finału wojewódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych – I m.
          3. Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt – II m.
          4. Półfinał wojewódzki w siatkówce plażowej dziewcząt – III m.
          5. Półfinał Województwa Rejonu Bełchatowskiego w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – I m.
          6. Półfinał Województwa Rejonu Bełchatowskiego w sztafetach pływackich chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – III m.
          7. Półfinał Województwa Rejonu Bełchatowskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – I m.
          8. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – I m. drużyna
          9. Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym chłopców – III m.
          10. Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym chłopców – I m.
          11. Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt – I m.
          12. Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt – I m.
          13. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – I m.
          14. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w sztafetach pływackich chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – I m.
          15. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – II m.
          16. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – II m.
          17. Powiatowy turniej piłki nożnej „ ku czci żołnierzy wyklętych” – I m.
          18. VIII turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Bełchatowskiego – I m.
          19. Bieg Niepodległości ( powiat) – I m.
          20. Bieg Konstytucji 3 Maja – kl. IV (powiat) – II m.
          21. Mistrzostwa Powiatu w szachach Drużynowych – III m.
          22. Mistrzostwa Bełchatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych – drużynowo I m.
          23. Międzyszkolne zawody strzeleckie – miejskie – I, II m.
          24. Mistrzostwa Bełchatowa w Grach i Zabawach – I m.
          25. Drużynowe Mistrzostwa w skoku wzwyż o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kleszczowie – I, II, III m.
          26. Mistrzostwa Miasta w Lidze Lekkoatletycznej chłopców – III m.
          27. Mistrzostwa Bełchatowa w piłce siatkowej dziewcząt – I m.
          28. Mistrzostwa Bełchatowa w grach i zabawach – II m.
          29. Mistrzostwa Bełchatowa w siatkówce plażowej dziewcząt – I m.
          30. Mistrzostwa Bełchatowa w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – I m.
          31. Mistrzostwa Bełchatowa w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – III m.
          32. Mistrzostwa Bełchatowa w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – II m.
          33. Mistrzostwa Bełchatowa oraz Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – III m.
          34. Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas III i IV w Piłce  Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta – I m.
          35. Mistrzostwa Bełchatowa oraz Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – I m.
          36. Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe – III m.
          37. Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt – miasto – III m.
          38. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii – Laureat
          39. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – finalista
          40. Konkurs Pięknego Czytania- Narodowe Czytanie Przedwiośnia – II m. , Nagroda Publiczności
          41. II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jacka Kaczmarskiego – III m.
          42. I POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNO –TURYSTYCZNY dla uczniów  klas VII – VIII – III m.
          43. Powiatowy Konkurs Ekologiczno - Sportowy "Swobodny oddech - z ekologią na sportowo" – III m.
          44. Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras – I, II m.
          45. IV Edycja Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie – etap wojewódzki
          46. Powiatowy Konkurs Teatrzyków Profilaktycznych – II m.