• Nasze sukcesy sportowe

• Rok szkolny 2023/2024

• Sukcesy Igora Sałudy

• 31.05.2022 11:44
          • W minioną sobotę na basenie krytym przy „Sport Hotelu” odbyły się zawody pływackie dla dzieci i młodzieży, pt. „Mistrzowski Dzień Dziecka z Fundacją Santander”. W zawodach udział wzięło 120 zawodników z województwa łódzkiego: 68 chłopców i 52 dziewczynki. Organizatorem imprezy był klub EKS SKRA Bełchatów. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: stylem dowolnym i grzbietowy na na dystansie 50 i 100 metrów w kategorii OPEN. W zadowach Igor Sałuda zajął III miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym  i III miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym. Gratulujemy.

• Sukces naszej drużyny piłki nożnej

• 18.05.2022 19:44
          • Drużyna chłopców w składzie:  Kluska Marcin, Białkowski Igor, Małocha Adrian, Sadowski Oliwier, Korpas Oliwier, Gajda Adam pod opieką p. Grzegorza Muskały zajęła III miejsce w Półfinale Wojewódzkim  Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców.
          • Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego - Piłka nożna chłopców

• 18.05.2022 19:56
          • Drużyna chłopców w składzie: Pawlak Daniel, Kluska Marcin, Białkowski Igor, Małocha Adrian, Kłys Dawid, Sadowski Oliwier, Korpas Oliwier, Ślizak Filip, Gajda Adam pod opieką p. Grzegorza Muskały zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego - Piłka nożna chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gratulujemy!
            dyplom