• Nasze sukcesy sportowe

• Rok szkolny 2023/2024

• Powiatowe Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

• 19.05.2023 08:40
          • Drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły, wzięły udział w Powiatowych Mistrzostwach w Czwórboju Lekkoatletycznym. Wszyscy zawodnicy musieli wystartować w czterech konkurencjach: 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i 600m dziewczęta, a 1000m chłopcy. Ostatecznie drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce, a drużyna chłopców 2 miejsce i tym samym obie drużyny awansowały od półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 22 maja na obiektach PCS Bełchatów.

• Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP nr 9 w Bełchatowie

• 19.05.2023 08:17
          • Nowe osiągnięcie w naszej szkole:

Antczak Szymon: II miejsce
            Baryś Antoni: II miejsce
            Bezulski Mateusz: II miejsce
            Filipek Szymon: II miejsce
            Kokocińska Nadia: II miejsce
            Sęk Adam: II miejsce
            Sobaniec Alan: II miejsce
            Wanat Filip: II miejsce

Konkurencja: Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP nr 9 w Bełchatowie