• Nasze sukcesy sportowe

• Rok szkolny 2023/2024

• Wielki sukces Wojtka Jaszczaka. Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 11

• 11.11.2023 02:03
          • Nowe osiągnięcie w naszej szkole:

Wojciech Jaszczak: IX miejsce

Konkurencja: Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 11
            Zasięg konkursu: krajowy

Na odbywających się w Pokrzywnej w dniach 2-9.11.2023 Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 11, Wojciech Jaszczak, uczeń klasy 4a zdobył wysokie 9 miejsce i tym samym zapewnił sobie awans do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików 2024!

• Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Pływaniu Dziwcząt i Chłopców. Igrzyska Dzieci

• 25.10.2023 01:23
          • Miło nam poinformować, iż drużyna chłopców w składzie: Antoni Brzezowski, Kacper Janaszewski, Maksymilian Kosior, Jakub Kucharek, Igor Sałuda, Piotr Tułecki zdobyła I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Pływaniu Dziwcząt i Chłopców. Igrzyska Dzieci. Drużyna dziewcząt w składzie:  Maria Stępień, Zofia Stępień, Zofia Borowiecka, Nadia Spalińska, Zuzanna Brzeska, Zuzanna Szewczyk na tych zawodach zdobyła II miejsce. Gratulujemy!

• Igrzyska Dzieci - przełajowe biegi sztafetowe

• 05.10.2023 08:34
          • 2 października odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym. Najlepsze  w ramach Igrzysk Dzieci okazały się nasze dzielne dziewczęta, zwyciężając z dużą przewagą. Tym samym wywalczyły awans na zawody rejonowe, które odbędą się 10 października na obiektach PCS Bełchatów. Bardzo dobrze spisali się również chłopcy. Niestety zajęli 3 miejsce, co nie daje awansu na kolejny szczebel. Każdy z zawodników miał do pokonania przełajowa trasę o długości 800m. Na uwagę zasługuje fakt, że zarówno dziewczęta jak i chłopcy to młodzi uczniowie, którzy ciągle chcą się rozwijać i poprawiać swoje wyniki.
            Skład sztafety dziewcząt: Ewa Molo, Łucja Chabińska, Iga Siewiera, Zuzanna Perkowska, Zofia Królikowska, Julia Langowska i Łucja Jęcek.
            Skład sztafety chłopców: Filip Wanat, Adam Sęk, Mateusz Worpus, Mateusz Łopata, Adam Galuś i Szymon Antczak. Opiekun Agnieszka Morawiec

• Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Igrzyska Dzieci

• 25.09.2023 08:45
          • 22 września na obiektach PCS Bełchatów odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Igrzyska Dzieci. Nie mogło na nich zabraknąć uczniów naszej szkoły którzy spisali się bardzo dobrze. Najlepiej poradziła sobie Julia Langowska uczennica 6a, która awansowała na zawody wojewódzkie. Trzymamy za Julię kciuki 28 września. Uczestnicy: Szymon Antczak 5b, Filip Wanat 5a, Krzysztof Wojciechowaski 5c, Mateusz Worpus 5c, Mateusz Łopata 4c, Marcel Tkaczyński 6b, Marcel Dziadkiewicz 6a, Julia Langowska 6a, Zofia Królikowska 5c, Iga Siewiera 5c, Łucja Chabińska 5c, Ewa Molo 4d, Zuzanna Perkowska 4b, Łucja Jęcek 6b, opiekun Agnieszka Morawiec.