• Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny „Nie taki język straszny”

• 26.04.2022 18:56
        • Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny „Nie taki język straszny” odbył się 26 kwietnia 2022r. w SP nr 8 w Bełchatowie, miał formę rywalizacji zespołowych. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Wolna 7a, Maksymilian Mielcarz 7c, Wiktor Sobaniec 7c. Uczniowie wykazali się wiedzą gramatyczną, ortograficzną, stylistyczną i znajomością zagadnień poprawnościowych. Wywalczyli II miejsce.
        • Laureaci Miejskiego Konkursu Wielkanocnego nagrodzeni

• 11.04.2022 21:52
        • Prezydent Mariola Czechowska wręczyła nagrody laureatom miejskiego konkursu na kartkę wielkanocną. Zwycięskie oraz wyróżnione prace można podziwiać na pokonkursowej wystawie w holu bełchatowskiego magistratu do 23 kwietnia. W drugiej kategorii,  klas IV – VIII wyróżnienie trafiło do naszej uczennicy Nadii Stępień. Gratulujemy! Zapraszamy do oglądania nagrodzonych i wyróżnionych prac  w holu bełchatowskiego urzędu miasta – tuż obok Sali Herbowej. Wszystkie konkursowe prace będą również prezentowane na facebookowym profilu UM @Miasto Bełchatów.
          Zapraszamy do fotogalerii!
        • Konkurs Literacki „Jan Kochanowski i jego epoka"

• 11.04.2022 21:17
        • 7 kwietnia odbył się w II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie Międzyszkolny Konkurs Literacki „Jan Kochanowski i jego epoka". Uczniowie z czterech szkół zmagali się z twórczością poety z Czarnolasu oraz wiedzą z okresu odrodzenia. Wśród zwycięzców, na trzecim miejscu znalazła się nasza uczennica  Martyna Wolna. Wyróżnione w konkursie zostały również Julia Famulska i Zuzanna Wieczorek. Gratulujemy!
        • Kolorowe ozdoby wielkanocne

• 11.04.2022 20:48
        • Konkurs na "Ozdoby Wielkanocne " rozstrzygnięty! Wpłynęło 78 prac, z których 17 zostało wyróżnionych równorzędnymi nagrodami w dwóch kategoriach wiekowych. Wszystkie prace można zobaczyć podczas wystawie pokonkursowej w Miejskim Centrum Kultury Giganty Mocy  do końca kwietnia 2022 r. Wśród wyróżnionych znalazł się nasz uczen - Alan Zieliński. Gratulujemy Alanowi!

• (+48) 44 633-64-21
        Wykaz telefonów wewnętrznych: