• II Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny pt. ,,Ekologiczny Mikołaj’’ ROZTRZYGNIĘTY

• 22.12.2022 18:49
        •

W Szkole Podstawowej nr 12 rozstrzygnięty został II Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Plastyczny pt. „Ekologiczny Mikołaj” skierowany do uczniów klas 1-3 szkół z powiatu bełchatowskiego.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów:
          Iga Kowalska SZKOŁA PODSTAWOWA im. Tadeusza Kościuszki w Kociszewie
          Alicja Załoga SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4  im. Stefana Żeromskiego w Bełchatowie
          II miejsce
          Agnieszka Golik  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 im. Kornela Makuszyńskiego  w Bełchatowie
          Alicja Grzybowska  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 im. Kornela  Makuszyńskiego  w Bełchatowie

Lena Kukiałka  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4  im. Stefana Żeromskiego w Bełchatowie
          Jan Nowak   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 im. Kornela  Makuszyńskiego w Bełchatowie
          Wiktor Jaguszewski  ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY im. Jana Brzechwy w Dobrzelowie
          Amelia Nowak  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13  im. UNICEF  w Bełchatowie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom GRATULUJEMY!

• Patriotyczny Chór Radia Łódź – konkurs rozstrzygnięty

• 01.12.2022 09:44
        • Z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Radio Łódź zaprosiło do wspólnej zabawy uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 14 lat. Zadaniem dzieci było zaśpiewanie jednego z dwóch utworów: „Przybyli Ułani” i „Szara Piechota”. W poniedziałek (28 listopada) rozstrzygnięto konkurs i nagrodzono laureatów. Chór szkolny DWUNASTKI znalazł się wśród trzech zespołów nagrodzonych. Gratulujemy chórzystom i p. Agnieszce Brzezowskiej!!!
        • Sukces naszych uczniów w XXIII Regionalnym Przeglądzie Pieśni  Patriotycznej i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna”.
        • Sukces naszych uczniów w XXIII Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna”.

• 15.11.2022 21:29
        • 11.11.2022 w Gigantach Mocy podczas Koncertu Laureatów zostały ogłoszone wyniki XXIII Regionalnego Przeglądu Pieśni  Patriotycznej i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna”. W konkursie wokalnym brało udział aż 95 uczestników ze  szkół w Bełchatowie i regionie. W naszej szkole jest tak bardzo dużo utalentowanych muzycznie dzieci , że braliśmy udział w każdej kategorii wiekowej : soliści, duety, zespoły . Wszystkie wykonania były piękne i na bardzo wysokim poziomie, przyznano nam wiele nagród :)
          SOLIŚCI
          • I miejsce Lena Sobieraj (kat.4 - 6) pieśń „Wolność”
          • III miejsce Julia Sobaniec (kat. 1 - 3) piosenka „Bo w piechocie fajno jest”
          • III miejsce Pola Gągała (kat. 7 - 8) pieśń „A gdy na wojenkę szli”
          DUETY
          • I miejsce Zuzia i Julia Perkowskie (1 - 3) piosenka „Maki”
          • III miejsce Franciszek Brzezowski i Bartosz Kręcijasz (1 - 3) piosenka „Sanitariuszka Małgorzatka”
          ZESPOŁY
          • I miejsce Zespół Wokalny SP 12 (kat. 7 - 8) piosenka „Uwierz Polsko”
          • III miejsce chór chłopców PUERI CANTORES (kat. 4 - 6) pieśń „Bogurodzica”
          GRATULUJEMY WSZYSTKIM uczestnikom i dziękujemy za chwile wzruszeń i radości , których dostarczyliście nam również w szkole podczas akademii.
          Zapraszamy do fotagaleri wydarzenia

• (+48) 44 633-64-21