• Aktualności z „Zeróweczek”

• Niezwykłe zajęcia w oddziale przedszkolnym

• 19.04.2023 21:27
          • W dniu 18.04.2023r. w oddziale przedszkolnym „0a” odbyło się spotkanie z tatą Mikołaja - Panem Tomaszem Grzejdziakiem, który jest instruktorem pływania. Pan Tomasz opowiedział na czym polega praca instruktora, zaprezentował techniki pływania oraz przedmioty pomagające w nauce pływania, takie jak: makaron, deski, okulary   miskach z wodą, robiły bąbelki oraz próbowały nurkować. Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie niezwykłych zajęć.

• Zajęcia w oddziale przedszkolnym z cyklu „Poznajemy zawody naszych rodziców”

• 19.04.2023 21:31
          • „W dniu 30.03.2023r. w oddziale przedszkolnym "0a" zorganizowane zostało spotkanie z cyklu "Poznajemy zawody naszych rodziców". Naszym gościem była mama Lili, Pani Anna Szmoniewska, która jest psychologiem. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca psychologa. Pani Anna poszerzyła wiedzę dzieci na temat emocji. Na koniec zajęć odbyła się wspólna relaksacja. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zorganizowanie tak ważnych zajęć."
          • Warsztaty wielkanocne w „zerówce”

• 20.04.2022 21:08
          • W miniony poniedziałek w naszej „zerówce” zagościła świąteczna tematyka. Tego dnia klasę odwiedziła pani Anetta Jedynak- Stępnik, która pracuje w bełchatowskim muzeum. Dzięki tej wizycie, poznaliśmy ciekawy sposób na zdobienie wielkanocnych jajek techniką decoupage. Dodatkowo dzieci dekorowały swoje prace piórkami, kurczaczkami i innymi ozdobami. Tak ozdobione pisanki będą wspaniale prezentowały się na wielkanocnym stole.
            To były naprawdę udane zajęcia!
            Zapraszamy do fotogalerii!
          • Bal karnawałowy w „zerówce”.

• 24.02.2022 11:41
          • Jak co roku w naszej szkole, ostatni dzień zajęć przed feriami, to czas wesołych zabaw, tańców i muzyki. W każdej z klas młodszych, odbyły się zabawy karnawałowe, na które dzieci czekały z wielką niecierpliwością i podekscytowaniem. Również najmłodsi z „dwunastki” mieli okazję wziąć udział w takiej klasowej imprezie. Wszystkie dzieci wspaniale przygotowały się do balu karnawałowego, ubierając piękne stroje i ciekawe maski. Na balu nie zabrakło muzyki tanecznej, kolorowych światełek, dekoracji oraz wspaniałego poczęstunku przygotowanego przez rodziców naszego ucznia-Tomka. Dzieci bawiły się głośno i wesoło, czekamy na kolejne takie uroczystości!
            Zapraszamy do fotogalerii!
          • Warsztaty kulinarne „zerówkowiczów”

• 22.10.2021 21:14
          • Dzieci z oddziału przedszkolnego, wzięły udział w ciekawych, warsztatowych zajęciach pt. "Mali Kucharze" zorganizowanych w pizzerii DA GRASSO. Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca w restauracji, miały okazję spróbować różnych składników i samodzielnie przygotowały pizzę według własnego pomysłu. Przedszkolaki ze szkolnej zerówki nie próżnowały i zaraz po zjedzeniu pysznego posiłku zabrały się za zabawę w restauracyjnym kąciku. Na zakończenie tego miłego wydarzenia, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. Czekamy na kolejne, takie ciekawe zajęcia! A oto kilka zdjęć z warsztatów kucharskich: