• Rok 2019/2020

1. Półfinał województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych - dziewczęta –– Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II m.
          2. Półfinał Województwa w Sztafetach Pływackich – chłopcy -  Igrzyska Dzieci -  m.
          3. Półfinał Województwa w Sztafetach Pływackich – chłopcy- Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II m.
          4. Półfinał Województwa w Tenisie Stołowym chłopcy- Igrzyska Młodzieży Szkolnej - II m.
          5. Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju –  dziewczęta - Igrzyska Dzieci – III m.
          6. Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju – dziewczęta - Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II m.
          7. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich - dziewczęta – Igrzyska Dzieci – III m.
          8. Mistrzostwa Powiatu  w Unihokeju – chłopcy  Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II m.
          9. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - dziewczęta –Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II m.
          10. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego  w Tenisie Stołowym – chłopcy - Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II m.
          11. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich - chłopcy – Igrzyska Dzieci – I m.
          12. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich - chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – I m.
          13. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – III m.
          14. Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy – Igrzyska Dzieci – III m.
          15. Mistrzostwa Powiatu w Minisiatkówce – II m.
          16. Półfinał województwa w sztafetach pływackich – III m.
          17. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Igrzyska Młodzieży – I m.
          18. Turniej Akademii Siatkówki „ SKRA” – II m.
          19. Turniej Akademii Siatkówki „ SKRA” – III m.
          20. Mistrzostwa Bełchatowa w Unihokeju – dziewczęta – Igrzyska Dzieci – II m.
          21. Mistrzostwa Bełchatowa w Unihokeju – dziewczęta – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II m.
          22. Mistrzostwa Bełchatowa w Unihokeju – chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II m.
          23. Mistrzostwa Bełchatowa w Unihokeju – chłopcy – Igrzyska Dzieci – III m.
          24. Mistrzostwa Bełchatowa w Tenisie Stołowym – chłopcy – Igrzyska Dzieci – II m.
          25. Mistrzostwa Bełchatowa w Tenisie Stołowym – dziewczęta – Igrzyska Dzieci – III m.
          26. Mistrzostwa Bełchatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopcy  Igrzyska Dzieci – I m.
          27. Międzyszkolne Zawody Sportowe „5 milionów” – II m.
          28. Mistrzostwa Bełchatowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt Igrzyska Młodzieży – I m.
          29. Mistrzostwa Bełchatowa w Piłce Siatkowej chłopców Igrzyska Młodzieży – I m.
          30. Mistrzostwa Bełchatowa „Gry i zabawy” Igrzyska Dzieci – II m.
          31. Liga Niezwykłych Umysłów - Uczeń uzyskał certyfikat z podstaw programowania w języku Python
          32. Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego – etap rejonowy – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
          33. Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka angielskiego – laureat
          34. II Wojna Światowa – Kampania Wrześniowa – I m.
          35. Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Piccadilly Contest” – I m.
          36. ,,Konkurs Historyczno - Plastyczny „Historia II Wojny Światowej-Kampania Wrześniowa” – I m.
          37. XVIII Recytatorski Konkurs Poezji Adama Mickiewicza  - kategoria plastyczna – I, II m.
          38. Przegląd Teatrzyków Profilaktycznych „Nowa Koleżanka” – II m.
          39. Przegląd Teatrzyków Profilaktycznych „Nowa Koleżanka” – I, II, III m.
          40. Ogólnopolski Konkurs Literacko- Plastyczny „Ja za 20 lat” - wyróżnienie.